• 0
  • 0

Огляд на килимок для миші XTEN Cloth/Control

Зміст

  1. Вступ
  2. Пакування
  3. Розмір
  4. Особлива технологія виробництва
  5. Опис
  6. Оверлок
  7. Цінова політика
  8. Висновок

Вступ

XTEN Cloth/Control — на перший погляд, звичайний тканинний килимок для миші, але насправді це унікальний витвір ручної роботи, який шалено популярний на Заході. Але що ж у ньому такого особливого? Нумо розбиратися.

Пакування

Це не те, на що зазвичай треба звертати увагу, адже важливо що всередині, чи не так? Але тут просто неможливо пройти повз.

Пакування XTEN Cloth/Control | WKEY

До дизайну пакування приклав руку відомий японський художник Кацуя Терада. Він створив персонажів та відмалював кожного спеціально для серії килимків XTEN. Смішно, що його псевдонім «Король каракулів».

Ми переконані, що найкращий формат пакування — конверт. Він дозволяє транспортувати килимок у розгорнутому вигляді, що не залишає шансу деформуватися поверхні або підкладці килимка. Таке пакування також значно заощадить місце та позбавить необхідності випрямляти килимок після покупки.

Щоправда, це не зовсім зручно, якщо ви часто берете килимок із собою.

Розмір

Компанія представила килим Cloth/Control у двох розмірах: Small (340 x 280 x 3 мм) та Medium (460 x 400 x 3 мм). У нас ви можете знайти другий варіант, який є стандартним. Але, якщо ви відчайдушна людина, яку цікавить маленький, обов'язково дайте нам знати!

Особлива технологія виробництва

Ми писали XTEN із проханням детальніше розповісти про виробництво килимів і були приємно вражені, що кожен килимок — це ручна робота. Тож при використанні пам'ятайте, що якийсь майстер день і ніч корпів саме для вас.

XTEN Cloth/Control виготовлений за унікальними технологіями штампування та обтиску. Як повідомив сам виробник, без цього килимки такої якості створити було б неможливо. Вони складаються з трьох шарів, кожен із яких виконує свою важливу роль.

Перший шар — тканинна поверхня з тонким і однорідним плетінням. Це не звичне шовковисте покриття, яке зазвичай зустрічається в інших тканинних килимах. Воно трохи шорстке, але приємне на дотик, тож руці, як і раніше, комфортно.

Поверхня XTEN Cloth/Control | WKEY

Другий шар — на наш погляд, найважливіша частина килимка. За своєю суттю це подушка, що складається з піни. Саме тому вона м'яка, але досить пружна. При її розробці XTEN досягли балансу між товщиною та твердістю, щоб створити ідеальну амортизацію, яка забезпечує контроль.

Подушка XTEN Cloth/Control | WKEY

Третій шар — ультратонка гумова основа із синтетичного каучуку. На дотик це щільна однорідна підкладка, яка має чудове зчеплення зі столом.

Гумова основа XTEN Cloth/Control | WKEY

Опис

Чи варто говорити про дизайн самого килима? Це звичний чорний прямокутник із маленьким логотипом у правому нижньому кутку. Варто звернути увагу, що розташування логотипа змінюється в залежності від положення килима!

Поверхня килимка вам здасться напрочуд швидкою, попри те, що він все-таки тканинний. Ковзання приємне маслянисте, але без в'язкості в макро- та мікрорухах. Відчутною перевагою стане відсутність різниці у швидкості по вертикалі та горизонталі.

Покриття Cloth/Control забезпечує тактильний зворотний зв'язок під час використання. Ви виразно відчуваєте, куди та наскільки зрушили мишку.

Трекінг стабільний, рівний, дається без будь-яких проблем. При цьому початковий рух задавати легко, а доведення до цілі здійснюється без особливих зусиль.

Що важливо, матеріал килимка стійкий до змін температури та вологи. Це означає, що значне потовиділення ніяк не позначиться на властивостях поверхні килимка XTEN. Тож потійте на здоров'я!

Килимок має чіткий старт-стоп, а тому високий рівень контролю навіть при різких ривках мишки (ще відомі як фліки). Мовою геймера це гарантоване влучення в голову. Саме тому це так важливо. А досягається це завдяки гальмівній силі, яку забезпечує подушка. Шляхом тиску руки та мишки на килим створюється підвищене тертя, як результат — контроль.

Попри те, що килимок товщиною 3 мм, матеріал досить пружний, щоб мишка не тонула, але й достатньо м'який, щоб ваше зап'ястя завжди залишалося в комфорті.

Цікавий факт: крім килимів, фабрика XTEN виготовляє невеликі компоненти для смартфонів та медичного обладнання. Крім того, XTEN цінують своїх співробітників і платять їм гідну зарплатню за їхні старання, тому витрати на одного працівника вищі, ніж на звичайних фабриках з виробництва килимків для миші.

Оверлок

Іншими словами, це прошитий край килима. Як ви вже помітили, у XTEN він відсутній. Так, наявність оверлока додає довговічності виробу і не дозволяє тканині відклеїтися від гумової основи. Але міцна адгезія шарів та спеціальний різ значно підвищує зносостійкість та збільшує термін служби.

Оверлок XTEN Cloth/Control | WKEY

Цінова політика

Вартість килима — 3999 українських гривень. Така ціна обумовлена високою якістю матеріалів, які виготовлені в Японії. Кожен килимок виготовляється вручну, після чого необхідно щонайменше два тижні, мета яких — збільшити міцність склеювання та запобігти деформації.

І такий підхід у компанії у всьому: від стібка на килимку до оформлення пакування.

Висновок

А тепер підсумуймо, для кого ж XTEN Cloth/Control.

Для тих, чиє знайомство з килимами не зупинилося на HyperX Fury та Steelseries QCK.

Для ігрових ентузіастів, які прагнуть взяти все найкраще від світу ігрової периферії.

Для професійних гравців, які хочуть повністю насолодитися всім спектром можливостей килима.

Якщо вам і на столі нормально, тоді ви постійний клієнт магазину меблів.

А хто вже визначився із вибором, ви знаєте, до кого звертатися. Ми, як завжди, зробимо все у кращому вигляді.

Побачимося у наступній статті!

Читати більше новин