• 0
  • 0

Глайди для мишки

Сортувати за:

Список товаров категории Глайди для мишки

Що таке глайди та для чого вони потрібні?

Глайди для миші — це найдоступніша можливість повністю змінити враження про мишу, їхня мета — зробити ковзання миші легшим, швидким і плавним. Мало хто звертає на них увагу, а тим більше замислюється їх замінити, хоча для цього навіть не потрібно мати спеціальні знання.

У яких випадках потрібні змінні ніжки?

Природне зношення. Глайди, як і будь-яка інша деталь, має свій ресурс і вистачає його настільки, наскільки часто ви використовуєте мишу.

Визначити термін служби ніжок, на жаль, неможливо. На це впливає багато факторів, основними є матеріал, з якого виготовлені глайди, та тип поверхні. Ви можете використовувати мишу з тефлоновими наліпками як на тканинному, так і на скляному килимку, і при однаковому використанні на другому ніжки доведеться замінити раніше.

Незадовільна якість. Створюючи мишу, виробники часто заощаджують на ніжках. Так, це все ще тефлон, але ніжки можуть бути затонкі, через це за найменших зусиль дно миші буде тертися об поверхню, а недостатньо закруглені краї постійно чіплятимуться за килимок. І в першому, і в другому випадках це позначається на ковзанні, а як наслідок — на контролі. На щастя, це можна легко виправити, купивши кастомні глайди.

Ремонт та кастомізація. Під глайдами знаходяться гвинти, і будь-який ремонт чи модифікація спричиняють їхнє зняття, навіть якщо це банальна заміна кабелю. Звичайно, можна постаратися їх обережно зняти, щоб використати повторно, але якісно приклеїти назад досить складно, а пошкодити при знятті — легко.

З чого ніжки для миші?

У цій статті ми не будемо зупинятися на глайдах з алюмінію та пластику — це більше не актуально, хоча такі варіанти досі можна знайти у деяких магазинах. Відправною точкою є PTFE.

Тефлонові ніжки, завдяки своїм характеристикам і вартості, є найпопулярнішими. Коефіцієнт тертя Teflon в середньому 0,06 мкм. Це рекордно низьке значення, що робить глайди з цього матеріалу найпривабливішими. Основними виробниками є Corepad, Esports Tiger, BT.L, Hotline та Hyperglide. Купити комплект можна практично на будь-яку мишу. Ціна за один починається від 200 грн.

Скляні глайди для миші з'явилися нещодавно, але вже встигли знайти свого покупця. Lethal Gaming Gear — одні з перших, хто розпочав їхнє серійне виробництво. Спочатку ніжки були прозорими, через що було видно клей, але з цим можна було змиритися через відсутність альтернативи. Pulsar побачили зростальний попит, внесли корективи і представили власний продукт — SuperGlide.

З переваг ніжок з алюмосилікатного скла можна виділити нижче статичне тертя та довговічність. З недоліків — їхня вартість. Від 1000 грн можна купити скляні глайди на Logitech, Razer, Steelseries, Finalmouse, Glorious, Endgame Gear, Roccat, Xtrfy, Zowie та ін.

На цьому список міг би вже закінчитися, але ні, наступні у черзі керамічні глайди. У порівнянні з тефлоновими вони помітно повільніше показують себе на тканинних килимках, майже так само на гібридних, але помітно швидше на твердих. Виходячи з цього, купувати керамічні глайди варто виключно у симбіозі зі Speed-поверхнями. Керамічні ніжки можуть порадувати вічним терміном служби та своєю універсальністю, тому що підійдуть до кожної миші. Початкова ціна складає 500 грн. З виробників можна виділити G-Wolves та Lexip.

Для людей, які при використанні миші мимоволі відстовбурчують мізинець, радимо придивитися до сапфірових глайдів. За швидкістю вони десь між тефлоновими та скляними, а у контролі перевершують другі.

Основними виробниками цього дива є Sapphireskates та InfinityMice. У продажу також можна знайти варіант від Lamzu, але вони підходять лише для Lamzu Atlantis Wireless OG. На нашу скромну думку, виглядають глайди із сапфіру приголомшливо, але й вартість відповідна — від 2000 грн.

Для просунутих користувачів кастомні глайди встигли стати повсякденністю. З'явився величезний вибір, і купити глайди можна в інтернет-магазині WKEY практично на будь-яку мишу:

  • Logitech;

  • Razer;

  • SteelSeries;

  • HyperX;

  • Endgame Gear;

  • Finalmouse;

  • G-Wolves;

  • Glorious;

  • Roccat;

  • Xtrfy;

  • Zowie.

Тому якщо ви вирішили кастомізувати свою мишу, але не знаєте, з чого почати, радимо спочатку замінити глайди, ви здивуєтеся, наскільки це змінить ваш досвід використання.

Замовити ніжки для миші можна на нашому сайті з доставкою у Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів та інші міста і селища України.

Читати повністю

Згорнути