• 0
  • 0

Огляд на килимки для миші від Odin Gaming Infinity XL і 2XL Hybrid

Зміст

  1. Вступ
  2. Пакування
  3. Розмір
  4. Матеріал і покриття
  5. Гумова основа
  6. Оверлок
  7. Логотип
  8. Цінова політика
  9. Висновок

Вступ

Килимок для миші — це невіддільний атрибут будь-якого геймера. Немає значення, якою мишкою ви користуєтеся та наскільки гарні в неї характеристики. Це не дасть жодної переваги, якщо ви користуєтеся поганим килимком або, що ще гірше, не користуєтеся ним взагалі. Те ж саме, що мати перегоновий болід, але при цьому брати участь у ралі. Тому варто з усією серйозністю підходити до вибору, враховуючи різні характеристики.

Наприклад, килимки з твердих матеріалів забезпечать вам швидкість, а з м'яких — контроль і комфорт. Але є килими, які гарантують і те, й інше водночас! І цей огляд про один із них.

Odin Gaming Infinity — це серія гібридних килимків для миші, які відрізняються своєю універсальністю, оскільки поєднують характеристики Speed та Control поверхонь. Розгляньмо детальніше.

Пакування

Килимок упакований у стандартну коробку. Але не варто турбуватися, вам не доведеться йти в Google із запитом «як випрямити килимок для миші». Завдяки м'якій гумовій основі, Infinity одразу ж розгладився та без проблем ліг на стіл. Отже, немає потреби чекати, поки він надумає вирівнятися.

Пакування Odin Gaming Infinity - WKEY Пакування Odin Gaming Infinity - WKEY

Розмір

Infinity представлений у двох розмірах: XL (490 х 420 мм) і 2XL (914,4 x 457,2 мм).

Назва

Розмір

Ціна, грн

Odin Gaming Infinity XL Hybrid

490 х 420 мм

1199

Odin Gaming Infinity 2XL Hybrid

914,4 x 457,2 мм

1699

Можливо, вам незвично бачити такі розміри, адже вони трохи більші за стандартні, але це легко пояснити. Килими проєктуються в США, де досі рахують все у дюймах, а китайцям доводиться використовувати чи не цілі рівняння, щоб зрозуміти, якого розміру має бути килимок. І замість того, щоб округлити до меншого, Odin Gaming щедро додали кілька зайвих сантиметрів.

Розміри Odin Gaming Infinity - WKEY

Матеріал і покриття

Головною особливістю та причиною, чому Infinity настільки вражає, є його гібридна поверхня. Як ми згадували вище, він поєднує характеристики Speed і Control килимів, що робить його гібридним.

Зазвичай, щоб покращити показники швидкості, виробники наносять додаткове покриття, яке швидко зношується. Odin Gaming, своєю чергою, врахували цей момент і розробили Infinity без будь-якої обробки.

Поверхня килимка виконана з поліестеру і на дотик нагадує тканину з домішкою пластику. Вона шорстка, тому забезпечує миші швидке ковзання з невеликим статичним та кінетичним тертям. Як результат, ви можете і відстежувати ціль, і здійснювати мікрорегулювання одночасно.

Часто швидкість рухів по вертикалі та горизонталі відрізняється. Але хлопці з Odin Gaming запобігли й цій проблемі. Вони використали особливу технологію пошиття, тому ви не відчуєте жодної різниці.

Поверхня Odin Gaming Infinity - WKEY

Гумова основа

При використанні ми, як могли, намагалися зрушити килимок з місця. Але його гумова основа не дозволяла цього зробити й ніби прилипла до столу.

Гумова основа Odin Gaming Infinity - WKEY

Оверлок

Оверлок (або, простими словами, прострочений край килима) трохи виступає над поверхнею та виконаний щільним акуратним стібком. Завдяки такій, здавалося б, дрібниці, килим прослужить вам не один рік, зберігаючи свій товарний вигляд.

Оверлок Odin Gaming Infinity - WKEY

Логотип Odin Gaming розташований у правому нижньому кутку, нанесений він за допомогою термодруку, тому в цій частині ковзання мишки гірше, але переживати нема про що, під час гри там знаходиться рука. Тож «ітс нот е біг діл». У крайньому разі килим можна перевернути.

Логотип Odin Gaming Infinity - WKEY

Цінова політика

Доступна ціна — істотна перевага Infinity. З упевненістю можемо сказати, що ви не знайдете на українському ринку гібридний килимок для миші дешевше. Якщо ви знайдете хоч один, гідний для порівняння, надсилайте посилання нам на пошту, і ми обов'язково зробимо на нього огляд. А так, ви платите всього 1199 грн за молодшого та 1699 грн за старшого брата, отримуючи відмінну якість та довговічність у використанні.

Висновок

У кожного геймера свої вимоги до килимка для миші, тому його вибір — повністю індивідуальний процес. Хтось любить більше контролю, комусь бракує швидкості.

Odin Gaming Infinity Hybrid — це ідеальний баланс між швидкістю та контролем. А з урахуванням вартості їхні килими приречені на успіх.

Усього 1199 грн за маленький та 1699 грн за великий, при цьому килимок не тільки не поступається, він має кращу якість, ніж у багатьох відомих брендів. Для нас він став очевидним фаворитом на робочому столі.

Читати більше новин